MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Kökspall 9658396
nr 965 8396
Kökspall
1950-tal
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 1 juni 2015
kl 19:23:01
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
350 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)